Semua produk
kata kunci [ green fiber laser ] pertandingan 175 Produk.
Nanodetik Pendingin Air Terpadu Laser Hijau Berdenyut 350W
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| Lebar pulsa: | <1,5ns |
450W Laser Hijau Berdenyut Nanodetik Pendingin Air Terintegrasi
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 450W |
| Lebar pulsa: | <1,5ns |
Pendinginan Air Terintegrasi Laser Hijau Berdenyut Nanodetik 100W
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| Lebar pulsa: | <1,5ns |
Air Cooling Green Pico Second Laser 50-200W
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 100W/200W/300W/500W |
| Energi pulsa: | 10-100uj |
Printer 3D hijau 1280x1200mmx2000mm untuk pencetakan paduan tembaga presisi tinggi
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
|---|---|
| High absorption rate: | Covering high-reflective & refractory materials such as copper, gold, platinum, aluminum, tantalum, tungsten, etc., with a wider range of applicable materials, greatly improved molding efficiency, and effective protection of optical devices from damage |
| Build Volume: | 160x160x200mm |
Perangkat Lunak 3D Printer Hijau Konduktivitas Tinggi XH Untuk Komponen Transfer Panas
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
30μm Green 3D Printer Ag925 Material Mengembangkan Dengan Teknologi Hijau
| CuCrZr Material Matched: | 40μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| CuCrZr Material Developing: | 60/80μm |
Printer 3D hijau antibakteri dengan bantalan tahan korosi dan perangkat lunak XH
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
30μm Platinum Printing Material Green 3D Creator Device untuk Pengembangan Au Material
| Cu Material Matched: | 30μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| Product Category: | Green 3D Printer |
Green Laser Metal 3D Printer 160x160x200mm XH-M160G SLM CNC 3D Printer Mesin Metal
| Small spot: | Higher energy density, easier molding of refractory metals and other materials, excellent printing effect of detailed features (minimum about 0.1mm), The excellent surface quality of printed parts |
|---|---|
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
| Corrosion resistance: | Water, oil and gas pipeline valves, various pumps and valves, coolers, evaporators, etc. |


