Semua produk
kata kunci [ green fiber laser ] pertandingan 175 Produk.
5KHz 150W CW Serat Laser Mode Tunggal Nanodetik
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 150W |
| Tegangan operasi (VAC): | 220V |
250W Single Mode Nanosecond CW Laser Green Fiber Laser Tunable
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 250W |
| Bandwidth 3dB(nm): | <1 |
2.5kw 400W CW Serat Laser Mode Tunggal Nanodetik
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 400W |
| Modus pendinginan: | Pendingin air |
Laser serat gelombang kontinyu nanodetik 550W Single Mode
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 550W |
| Frekuensi modulasi: | 5-20KHz |
532nm 650W Linear CW Serat Laser Mode Tunggal Nanodetik
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 650W |
| Frekuensi modulasi: | 5-20KHz |
550W 532 Nm Green CW Fiber Laser Single Mode Tipe Kabinet Berkelanjutan
| Panjang gelombang pusat: | 532 |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 550W |
| Konsumsi daya maksimum: | 6.5KW |
Green Single Mode CW Fiber Laser 700W Jenis Kabinet Berkelanjutan
| Panjang gelombang pusat: | 532 |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 700W |
| Konsumsi daya maksimum: | 6.5KW |
Hijau Daya Tinggi CW Fiber Laser 800W Single Mode Continuous Cabinet
| Panjang gelombang pusat: | 532 |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 800W |
| Konsumsi daya maksimum: | 6.5KW |
200W QCW Fiber Laser Single Mode Nanosecond Femtosecond Green Laser
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200w |
| Lebar pulsa: | <1,5ns |
Laser Serat Nanosecond Mode Tunggal 400W QCW Terpadu Laser Serat
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 400W |
| Lebar pulsa: | <1,5ns |


