Semua produk
kata kunci [ green fiber laser ] pertandingan 175 Produk.
Dioda Laser Serat Pikodetik 110W Mode Tunggal 532nm
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 110W |
| Energi pulsa: | 10-100uj |
130W Picosecond Fiber Laser Single Mode Picosecond Pulsed Laser Diode
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 130W |
| Kualitas balok: | M2<1,3 |
Laser Serat Pikodetik Mode Tunggal 140W Mematri Laser Serat Pikodetik
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 140W |
| Kualitas balok: | M2<1,3 |
Penghapusan PVD Mode Tunggal Laser Serat Pikodetik 150W
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 150W |
| Kualitas balok: | M2<1,3 |
Mode Tunggal Laser Serat Pikodetik 170W 20MHz
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 170W |
| Kualitas balok: | M2<1,3 |
Laser Serat Pikodetik 180W Pikodetik Laser Mode Tunggal 532nm
| Panjang gelombang: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 180W |
| Kualitas balok: | M2<1,3 |
Single Mode Nanosecond Continuous Wave Fiber Laser CW Green 30W Fiber Laser
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 30W |
| Bandwidth 3dB(nm): | <1 |
1.2kw 80W CW Serat Laser Mode Tunggal Nanodetik
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 80W |
| Bandwidth 3dB(nm): | <1 |
Laser Serat Gelombang Kontinu 100W Single Mode Laser Serat Nanodetik
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 100W |
| Stabilitas daya jangka panjang (%): | <3% |
120W CW Fiber Laser Pendingin Air Nanosecond Green 532nm Laser
| Panjang gelombang pusat: | 532nm |
|---|---|
| Kekuatan rata rata: | 120W |
| Modus pendinginan: | Pendingin air |


